Disse bloggene følger jeg:

Har vell laget et slikt innlegg før, men jeg har lagt et par blogger til i listen min siden det. Anbefaler dere å stikke innom hver eneste blogg å sjekke ut! I tillegg stikker jeg vell innom en og annen blogg i vennelista mi.


Maren Bjørgum - http://lostmyhead.org
 Alt du vet er feil - http://linniiie.com
Andreas Wijk - http://kanal5.se/web/guest/andreaswijk
Anne Hong - En blandig av to verden! - http://annehong.blogg.no
Fashion Toast  - http://fashiontoast.com
FEBB - http://febbs.se
Fyndigt by Frida - http://blogg.veckorevyn.com/fyndigt
Ida Wulff - http://idawulff.com
Ida Wiik - http://idawiik.blogg.no
Julia Nyland Ørsahl - http://julianyland.com
Marie Amanda - http://marieamanda.com
thejune - http://thejune.blogg.no
Ulrikke Lund - http://ulrikkelunds.blogg.no
vanillascented - http://vanillascented.freshnet.se



Og hvis du vil følge min blogg, trykker du bare bloglovin. Synes alltid det er morsomt med nye følgere!



Hvilke blogger leser du fast?







6 kommentarer

Victoria - FOTO

19.mai.2010 kl.23:23

mange bra blogger :)

MARITA GUNDERSEN

24.mai.2010 kl.19:55

maneg gode bloggere du følger ;)

jeg følger flinkepiker.org , lillesmurf.no , trinecam.blogg.no +++ fast :)

Simen

24.mai.2010 kl.20:33

Hei,

sorry for off topic, men leste ditt innlegg om pedofile for en stund siden.

Har opprettet Facebook-gruppen "Gi pedofile et hjelpeapparat", og håper du vil melde deg inn og inviter gjerne dine venner, og skriv om gruppen i bloggen din, da det er en viktig sak. Det er krise at det er så mange mennesker som sliter med dette, men som ikke har mulighet til å få hjelp selv om de ønsker det. Et hjelpeapparat vil også redde mange barn fra å bli utsatt for seksuelle overgrep.

Det hjelper ikke å hate dem, hat gjør vondt verre. De fleste pedofile forgriper seg aldri på barn, men sliter likevel med depresjoner pga legningen deres. Men dessverre får noen pedofile så store problemer at de begår overgrep. Derfor er det veldig viktig at Norge får et hjelpeapparat for pedofile.

Meld deg inn og vis at du bryr deg om mennesker som lider, og at du tar overgrep mot barn på alvor!

Johannes Utvåg

25.mai.2010 kl.00:24

E kanskje litt dumt å skrive din siden det her blei posta 19. mai....men

http://julieajakobsen.blogg.no

http://www.idawulff.com

http://stefanheggelund.com

http://grenserforpolitikk.com

:)

Julie Jakobsen

25.mai.2010 kl.11:40

Johannes Utvåg: hahah:-D herlig!

THE JUNE ♥

01.jun.2010 kl.12:25

Så kjekt å se at du følger bloggen min da :D Tusen takk for det <3

Ha en fin dag, søta!

Skriv en ny kommentar

hits